طراحی سایت

طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی

امروزه تبلیغات در هر زمان و شرایطی حتی برای کسب و کارهای بسیار بزرگ لازم و ضروری میباشد. حتما این جمله را از فرد دیگری شنیده اید یا خودتان ایمان دارید که شرکتهای بزرگی مانند کوکاکولا و بنز و آدیداس و بسیاری از شرکت های دیگر هنوز در حال تبلیغات و معرفی محصولات جدید خود هستند. بنابراین در هر حد و اندازه که باشیم تبلیغات میتواند خون تازه ای در رگهای کسب و کار ما ایجاد نماید.

118وبسایت تجربه بسیار گران بهایی در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت تبلیغاتی و درج آگهی رایگان دارد بطوریکه خود این شرکت در حال حاضر وب سایت تبلیغاتی و درج آگهی رایگان به نشانی http://darjeagahi.com  و وب سایت تبلیغاتی املاک به نشانی http://amlakad.com  را برای خودش دارد و این دو وب سایت درج آگهی رایگان مزایای بسیاری برای این شرکت داشته است.
یکی از این مزایای داشتن چنین وب سایت هایی بازدید کنندگان بسیار بالا و رتبه خیلی خوبشان در موتور جستجوگر گوگل میباشد و هر روزه ترافیک بسیار بالایی از گوگل وارد این دو سایت میشود. البته طراحان شرکت ما وب سایت درج آگهی رایگاندیگر را در کارنامه خود دارند که تحت نام http://bimead.com شناخته شده و در حال فعالیت گسترده میباشد.
در نتیجه داشتن وب سایت های تبلیغاتی در همه گروه ها یا در یک گروه خاص میتواند مزایای بسیار زیاد دیگری نیز برای شما داشته باشد.

در این وب سایت ها میتوان انواع موضوعات مختلف را پوشش داد که بعضی از آنها عبارتند از:

    طراحی صفحه وب گروه کامپیوتر
    طراحی صفحه وب گروه آموزش
    طراحی صفحه وب گروه املاک
    طراحی صفحه وب گروه لوازم
    طراحی صفحه وب گروه اتومبیل
    طراحی صفحه وب گروه خدمات
    طراحی صفحه وب گروه بازار کار
    طراحی صفحه وب گروه صنعت
    طراحی صفحه وب گروه ارتباط

و بسیاری از گروه ها و زیر گروه های دیگر را میتوان در وب سایت درج آگهی رایگان خود قرار دهید.

مطمئن باشید در وب سایت درج آگهی رایگان خودتان که قرار است توسط 118وب سایت طراحی و پیاده سازی گردد از آخرین تکنولوژیهای روز استفاده خواهد شد تا در زمانی که وب سایت شما بازدید کنندگان بسیار زیادی پیدا نمود و اصطلاحا زیر بار رفت هیچگونه مشکلی برای آن به وجود نیاید. به یاد داشته باشید که ما از هیچگونه نرم افزار آماده و سورس کدهای مجانی که در سطح اینترنت هستند برای طراحی سایت شما استفاده نخواهیم نمود و کارشناسان و طراحان این شرکت کاملا اختصاصی از ابتدا سایت را به سلیقه خودتان طراحی خواهند نمود. چرا که وب سایت هایی که در بالا به آن اشاره شد از همین تکنیک طراحیو  پیاده سازی شده اند.

طراحی سایت
logo-samandehi